O NAS

Okulary Sportowe – nowa jakość życia. Produkt, który sprawił, że osoby noszące okulary korekcyjne:

  • przestały przejmować się, że zniszczą okulary na boisku
  • skaczą, biegają, jeżdżą rowerem bez obaw, że okulary zsuną się lub spadną
  • nie muszą korzystać jedynie z soczewek kontaktowych (które nie każdy może używać z powodów medycznych, wysokich kosztów rocznych lub dyskomfortu w trakcie użytkowania).

Rewolucyjne rozwiązanie – zmiana codziennych okularów korekcyjnych na bezpieczne okulary sportowe sprawiło, że dzieci i młodzież, które noszą okulary nie muszą zdejmować ich podczas zajęć wychowania-fizycznego lub treningów. Nierzadko nauczyciele w obawie przed zniszczeniem proszą uczniów o pozostawianie okularów w szatni. Wpływa to nie tylko na osiągnięcia sportowe, ale również na bezpieczeństwo – podczas gry w piłkę nożną, koszykówkę, przeskok przez kozła, karate czy jiu-jitsu.

Okulary sprzedajemy od 18 lat. ,,Jesteśmy pełnoletni” w dobieraniu korekcji, badaniach wzroku, a także kompleksowej obsłudze Klienta.

Firma Salon Optyczny Beata Tyma została założona w 2002 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu doskonałej jakości produktów medycznych.

Znajdujący się w centrum Poznania Salon Optyczny zjednał sobie zaufanie Pacjentów, którzy od wielu lat wybierają naszą ofertę, powierzają nam swoje zdrowie. Zaufało nam już trzecie pokolenie!