Okulary Sportowe na Rower

Okulary sportowe na rower to propozycja dla rowerzystów, pasjonatów kolarstwa, a także dla najmłodszych użytkowników dwóch kółek.

Wady zwykłych okularów korekcyjnych podczas jazdy rowerem, które najbardziej przeszkadzają użytkownikom to zsuwanie się – tzw. ,,zjeżdżanie z nosa”, podskakiwanie podczas jazdy po dziurach, a także ucisk zauszników pod kaskiem. Czy okulary sportowe na rower są rozwiązaniem tego problemu? Przeczytaj artykuł, aby poznać szczegółowe informacje i przekonać się dlaczego warto!

Jak radzimy sobie z tym problemem i co proponujemy naszym Klientom?

Najlepszym rozwiązaniem obecnym na rynku są okulary sportowe na rower. Zamiast zauszników? Miękka, wygodna gumka. Zamiast nosków? Elastyczna pianka. Do tego szkła z Twoją mocą korekcyjną i pełen komfort jazdy. Okulary sportowe na rower są tegorocznym hitem sprzedaży, który podbija serca użytkowników dwóch kółek. Ich fenomen wynika przede wszystkim z wygody użytkowania oraz bezpieczeństwa.
Oprócz tradycyjnych szkieł korekcyjnych nasi Klienci wybierają również:

  • szkła przeciwsłoneczne w trzech kolorach: brązowym, szarym lub butelkowej zieleni (KLIK)
  • szkła fotochromowe – przezroczyste w pomieszczeniach, ciemne na zewnątrz (KLIK)
  • wyjątkowo odporne i wytrzymałe szkła z poliwęglanu (KLIK)

Okulary sportowe mają także inne zastosowania. Nie jest to jednorazowy zakup, z którego skorzystasz tylko podczas rowerowych wycieczek. Dają wiele możliwości i poprawiają komfort życia podczas wielu aktywnych czynności. Należą do nich między innymi jazda na rolkach, strzelanie sportowe, szermierka, paintball, kajakarstwo, windsurfing, gry zespołowe takie jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna.

Ale czy okulary sportowe przydają się również poza sezonem letnim?

Oczywiście, że TAK! Zimą nasi Klienci korzystają z nich podczas jazdy na łyżwach, na nartach, snowboardzie oraz do gry w hokeja. Jest to ogromne ułatwienie ponieważ zimowe rękawice znacznie utrudniają poprawianie na nosie delikatnych, korekcyjnych oprawek. Ryzyko upadku na lodowisku czy nartach jest bardzo duże, szczególnie u początkujących amatorów białego szaleństwa. Okulary sportowe w dużym stopniu ograniczają możliwość “podskakiwania” okularów na nosie i konieczności ciągłego poprawiania, co wpływa nie tylko na komfort, ale przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO – dorosłych i dzieci.

Zobacz ofertę okularów sportowych dla dzieci – TUTAJ.

Naszym Klientom proponujemy także darmowe badanie wzroku w naszym Salonie Optycznym w Poznaniu – Kliknij, aby umówić się na wizytę.