Szkła Korekcyjne

Szkła okularowe to ważny element, który należy wziąć pod uwagę podejmując decyzję o zakupie okularów korekcyjnych. Proponujemy 3 naszym zdaniem najlepsze propozycje, które są najchętniej wybierane przez Klientów naszego salonu stacjonarnego.

Odpowiadając na pytanie “które szkła wybrać?” musimy zastanowić nad tym:

  • do czego potrzebujemy okularów korekcyjnych
  • czy jest to model codzienny czy sportowy

Do okularów sportowych rekomendujemy szkła okularowe z poliwęglanu – które są wyjątkowo odporne. Ciekawostką jest, że znalazły zastosowanie w warstwach uodparniających szklane szyby, chroniąc przed stłuczeniami.

Czysty poliwęglan wykorzystywany jest w hełmach astronautów, szybach samolotów jak i u kierowców Formuły 1.

Jednak szkła z poliwęglanu nie są jedynym rozwiązaniem – dla osób, które korzystają z okularów sportowych w słoneczne dni – proponujemy szkła Transition Crizal Alize UV, które dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia. Stanowią doskonalą ochronę przed promieniowaniem, a także poprawiają komfort użytkowania okularów w słoneczne dni. Pozostają jasne w pomieszczeniach i szybko zabarwiają się po wyjściu na słońce.

Jeśli masz wątpliwości, które szkła korekcyjne będą najlepszym wyborem dla Ciebie – napisz do nas, pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!